Pracownik produkcji - Tilburg

No photo

Opublikowano:  | Wygaśnie:

Wyświetleń: (unikalne: )

{{ phone }}

{{ email }}

Dodane przez: Luizka1982
Lokalizacja:
Telefon: {{ phone }}

Szczegóły

Typ: Oferuję

Opis

Szukasz pracy w Holandii?
Oferty w Holandii już na Ciebie czekają! Pracownik produkcji, montażu i wiele innych.
Szukamy osób zmotywowanych do pracy !
Miejsce pracy: Tillburg
Pracodawca zapewnia:
wynagrodzenie €12,62 brutto/h + dodatek wakacyjny + dodatki zmianowe
wypłaty tygodniowe
25% dodatek zmianowy do wynagrodzenia od 18:00;
między 00:00 a 06:00 150% wynagrodzenia;
zakwaterowanie,
holenderską umowę.

Opis stanowiska *
Praca w firmie, która jest światowym liderem oferującym zrównoważone rozwiązania umożliwiające błyskawiczne wytwarzanie wody gazowanej w domu. Dzięki temu plastikowe butelki stają się zbędne.

Jako pracownik produkcji w tej firmie będziesz pracować na jednej z linii produkcyjnych, gdzie do Twoich obowiązków należy napełnianie cylindrów/butelek gazem, a następnie przenoszenie ich we właściwe miejsce na hali produkcyjnej.

Będziesz też odpowiedzialny za składanie pudełek na napoje gazowane, etykietowanie, sprawdzanie zgodności ilości i numerów na opakowaniach zbiorczych.
Oczekiwania:
bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B1
mile widziane prawo jazdy
dobra kondycja fizyczna
umiejętności organizacyjne
dobra organizacja pracy
mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie


Pomożemy Ci w organizacji transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii.
Wyślij swoje CV z dopiskiem : „Produkcja woda mineralna” lub zadzwoń.

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Formularz kontaktowy

Podobne ogłoszenia

Pracownik magazynu z markowa odzieza

Czy chciałbyś pracować dla najszybciej rozwijającego się pracodawcy w branży logistycznej na świecie, koncentrującego się na rynkach mody i stylu życia oraz mieć szansę na kontrakt z klientem? Przyjdź...

 

Spawacz 131 aluminium

Poszukujemy spawaczy 131 do pracy przy budowie aluminiowych jachtów. OFERUJEMY: - holenderską umowę o pracę - stawkę 575€ netto/40h + nadgodziny - opłaconą kwaterę w pokoju jednoosobowym, ubezpiec...

 

Monter maszyn budowlanych

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Met...

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Praca za granicą, oferty pracy za granicą, ogłoszenia praca za granicą, aktualne oferty pracy, praca za granica blisko granicy, praca Berlin Hamburg Lipsk, praca Niemcy bezposrednio od zaraz, praca dla par pary za granica praca bez jezyka, praca bez doswiadczenia w Niemczech, Oferty pracy Niemcy, praca magazyn niemcy, stala praca Niemcy, praca z noclegiem, praca od zaraz, Praca bez języka z zakwaterowaniem, Jak znaleźć pracę za granicą, Praca Produkcja, Praca pakowanie na magazynie na produkcji od zaraz bez znajomości języka, jak wyjechac do pracy za granica, jak szukac pracy za granica? praca fizyczna za granica Niemcy, budowlanka praca za granica Niemcy, Робота в Польщі, ślusarz, spawacz 141 111 elektroda praca spawacz mag mig 135 136, monter, slifierz, monter kadłubów, instalator, elektryk, technik dentystyczny redaktorzy urzędników wydawniczych kapitan porucznik agent zatrudnienia pedagog doradca konsumenta Rysownik techniczny rzeźnik urzędnicy biurowi lekarze (szpital) mechanik kucharze mechanik urzędnicy podatkowi mechanik precyzyjny operator maszyn budowlanych kierowca silnika Kelner przewodnik wycieczki kandydaci chemiczni optometrysta operator dźwigu listonosz elektryk Inspektor towarów konduktor budowniczy dróg górniczy Dekarz komisarze Opiekun mason Pracownik montażowy fizjoterapeuci kierowca autobusu Mechanik samochodowy kierowca ciężarówki pośrednicy biur podróży pielęgniarka portier policjanci dekarz hydraulik Stolarz malarz przetwórcy tworzyw sztucznych dietetycy monter urządzeń elektrycznych pracownik magazynu Pracownik montażu Cukiernik Piekarz wnioskodawca asystentka stomatologiczna Księgarz (sprzedaż detaliczna) ogrodnik Śmieciarz asystent medyczny podoficerowie asystent apteki kwiaciarnie sprzątacz budynków Sprzedawca nóż profesjonaliści hotelowi pokojówka salon fryzjerski